MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

"Козацькі забави"

«Козацькі забави»

17-18 жовтня в читальному залі Добропільської Центральної міської бібліотеки до свята «Покрови Пресвятої Богородиці» та «Дня Українського Козацтва» для учнів 3 – 4 класів ЗОШ № 7 була проведена пізнавальна вікторина  «Козацькі забави».

Свято проходило в теплій та дружній атмосфері. 17 жовтня учні 3-А та 3-Б класів були поділені  на дві команди: «Веселі козачата» та «Козацький дух». Підтримати та допомогти своїм учням прийшли їхні класні керівники Басова Віра Вікторівна та Смородина Юлія Олегівна. 18 жовтня діти 4-А та 4-Б класу теж поділилися на команди: «Козачата» та «Козацький дух», велику підтримку своїм учням надали їхні вчителі Арисмятова Лариса Миколаївна та Лейба Віра Павлівна.

Бібліотекар Воронцова Вікторія Вікторівна розповіла дітям про історію українського козацтва, потім запропонувала переглянути відео ролик про кінний театр «Козаки поділля», в якому учнів зацікавило вміння козаків виконувати акробатичні трюки на конях. Після перегляду мультфільму «Як козаки куліш варили», діти жваво змагалися за звання кращої козацької команди, відповідаючи на питання вікторини, яку підготували бібліотекарі. Також дітям сподобався конкурс рецептів козацьких страв, в якому вони всією командою обговорювали, як саме треба готувати куліш, борщ, голубці, а потім ділилися своїми рецептами з глядачами та іншими учасниками конкурсу. Учасники обох команд виявилися справжніми кулінарами та отримали рівні бали. Але в останньому конкурсі серед команд 3-х класів команда «Веселі козачата» виявилася кмітливішою та отримала перемогу над командою «Козацький дух», серед 4-х класів спритнішими виявилися гравці команди «Козачата». Та не зважаючи на рахунок, обидві команди отримали медалі та задоволення від конкурсу. Тому, покидаючи бібліотеку, всі – дорослі і маленькі - були в гарному настрої.

Щиро дякуємо класним керівникам ЗОШ № 7 за співпрацю з бібліотекарями Центральної міської бібліотеки.

Зав. ВО ЦМБ Сіора М.М.,

бібліотекар ВО ЦМБ Воронцова В.В.

  

  

  

  

 

  

  

  

  

Категорія: Бібліотечні події | Додав: lala (19.10.2013)
Переглядів: 1047 | Теги: козацтво, забави, покрова, Свято, ЦМБ, козацькі, бібліотека | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]