MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Райдужне книжкове літо»

Літо в розпалі. А хто з нас не мріє про подорожі та відпочинок?

Працівники Центральної міської бібліотеки підготували для дітей  літературний захід та книжкову виставку «Райдужне книжкове літо». Разом  з казковими героями: клоуном Чаком, Бабою –Ягою та Хлопчиком – Мізинчиком вирушили до Добропільського міського парку відпочинку не тільки за яскравими враженнями і гарним настроєм, а й за новими знаннями.

Зробити літній відпочинок активним, пізнавальним, цікавим, наповненим ставить за мету наша бібліотека. 8 липня в парку відбулася зустріч книжкових героїв з відпочиваючою малечею. Діти разом з Хлопчиком - Мізинчиком подорожували сторінками улюблених книг. В мандрах казковим маршрутом  на дітвору чекали нові знайомства та фантастичні пригоди. На зупинці «Літературна» відбулося перше знайомство з  клоуном Чаком, де він запропонував дітям відгадати літературні загадки і позмагатися в спортивній естафеті «Спритні ніжки». Але Баба-яга  не дрімала,  заважала всім, ставила різноманітні перешкоди. Діти  вправно виконували завдання, рухалися далі до казкового «Бюро знахідок»,  допомогли літературним героям повернути свої загублені речі.  Власноруч за допомогою пальчикового театру створили виставу казки «Колобок».

Непомітно сплинув час. Літературним героям треба повертатися в свою країну знань - бібліотеку. Чекаємо на нові зустрічі! Адже книги, прочитані в дитинстві, запам'ятовуються на все життя, впливають на подальший розвиток і світосприйняття, формують певні норми поведінки.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: kirillovamarina28 (09.07.2020)
Переглядів: 143 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]