MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Шляхами болю й Перемоги»

День Перемоги – одне з найважливіших історичних свят, яке об'єднує наш народ. У цей день ми вшановуємо  ветеранів, які воювали на фронті, не шкодуючи свої життя заради миру і світлого без вбивств майбутнього, вшановуємо трударів тилу, які віддавали всі свої сили задля того, щоб забезпечити фронт всім необхідним, а значить, їхній труд наближав Перемогу. У цей день ми згадуємо загиблих у тій страшній і божевільній війні.

Книги – безцінне джерело знань про ті страшні часи, інформації, яку ми залишимо у спадок нащадкам. А щоб знали і пам`ятали сучасники – треба нести ці знання повсякчас. Тому у стінах читального залу Добропільської ЦМБ до Дня Перемоги над нацизмом увазі відвідувачів презентовано книжкову виставку-ретроспективу «Шляхами болю й Перемоги».

Література на виставці розташована у трьох розділах. «Рядки, обрані війною» - так називається перший з них. Бо у кожному рядку творів, спогадів, хронікальних видань, що містяться в ньому – жорстка правда про події 1941-1945 років.

Події тих років дали життя великій кількості художніх творів, які вже багато років не залишають байдужими читачів. Це «А зори здесь тихие» А. Васильєва, «Повесть о настоящем человеке» Б. Полєвого, «В тумане» В. Бикова та багато інших, розміщені у розділі під назвою «Несу нащадкам спогади свої».

Десятки, сотні тисяч полягли на тій війні. Наш святий обов`язок – пам`ятати про кожного з них, і передати ці спогади нащадкам. Протягом кількох років тривала величезна робота зі створення «Книги пам`яті», і сьогодні кожен бажаючий може погортати ці священні сторінки, представлені у розділі «У серці народу: вічноі поіменно».

Давайте будемо пишатися тим, що нам подарували наші предки  - миром, свободою, щастям, непереможністю, вірою в країну і всенародною любов'ю до рідної землі, яка дала нам життя! 

                                                                                                                                                                                                        

 

 

Категорія: Бібліотечні події | Додав: marishasio2013 (08.05.2016)
Переглядів: 497 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]