MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Шляхами Тарасової долі»

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяяє веселка,

Повні сил та живої снаги,

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка.

Продовжуючи заходи присвячені 207 – річниці від дня народження Т.Г. Шевченка – 10 березня в Центральній міській бібліотеці пройшов літературний урок «Шляхами Тарасової долі» для учнів 3-Б класу НВК № 7.

Під час заходу бібліотекарки розповіли дітям про життя та творчість Великого Кобзаря. Присутні пізнавали Шевченка не тільки як геніального народного мислителя, основоположника нової української літератури, а й як великого художника. Приємним та несподіваним стало, коли діти запропонували продекламувати вірші геніального поета «Якби ви знали, паничі», «Заповіт» та інші.

   

Бібліотекарки презентували учням книжкову виставку «Світова велич Шевченка». Завдяки документам, які представлені на виставці діти ознайомилися з поетичними та драматичними творами поета, багатогранною літературною спадщиною та з талантом Т. Шевченка як художника.

 А літературна вікторина «Що ви знаєте про Тараса Григоровича Шевченка?» відкрила багато цікавих фактів з життя Кобзаря. Пропонуємо і вам відповісти на питання вікторини.

 

 

Матеріал підготувала завідувачка відділом обслуговування ЦМБ Діденко Л.О.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (11.03.2021)
Переглядів: 68 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]