MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Соборна, незалежна Україна»

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день прийнято відзначати як свято – День соборності України.

Тож саме до цієї дати в читальному залі Центральної міської бібліотеки 18 та 19 січня, для учнів 4 А та 1 А класів НВК № 7 проходила патріотична година «Соборна, незалежна Україна». Готуючись до заходу бібліотекарі мали на меті поглиблення знань учнів про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу у присутніх до вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.

Під час заходу дітвора не тільки дізналась історичні факти з історії становлення Української держави та про постаті, які цьому сприяли, але й мала можливість познайомитися з сучасниками, які примножують славу нашої країни в світі.

Найбільший захват та здивування викликав у дітвори перегляд відео про мальовничі куточки України, адже учні навіть не уявляли, наскільки дивовижна наша країна.

                         

Категорія: Бібліотечні події | Додав: abibliograf (20.01.2018)
Переглядів: 266 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]