MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Сортування сміття - легкий крок в чисте майбутнє!

Зробити планету чистішою в наших силах! Кожен з нас може долучитися до збереження довкілля і це не так важко, як здається на перший погляд.

8 жовтня в Центральній міській бібліотеці спільно з представниками Добропільських ОСББ пройшла еко-година  «Сортування сміття - легкий крок в чисте майбутнє!» для учнів 3-Б класу НВК № 7, в рамках проєкту «ЕКОМІСТО=ЕКОДІМ», який впроваджується Громадською спілкою «Добропільське територіальне об'єднання власників житла НАДІЯ» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

             

Проблема утилізації сміттєвих відходів гостро знайома не лише в Україні, а й по всьому світу. Економічне зростання і сталий розвиток вимагають термінового скорочення впливу на екологію шляхом змін у виробництві та споживанні товарів і ресурсів. Заохочення галузей, підприємств і споживачів до утилізації та скорочення обсягів відходів є настільки ж важливим, як і підтримка країн, що розвиваються, у запровадженні більш раціональних моделей споживання до 2030 року, все це прописано в одній з Глобальних Цілей Сталого Розвитку.  Кожну хвилину ми засмічуємо планету різноманітними відходами, що мають неоднаковий термін розкладання.

     Представники ініціативної групи проєкту Снісаренко Ольга,  Бєліцкая Надія та Орлова Валентина розповіли про екологічну проблему суспільства. Роз’яснили, що сортування сміття дозволяє відправляти вторинну сировину на переробку, а не на полігони, що переробка - це найбільш ефективний метод утилізації відходів, тому що пластик, скло, метал отримують друге життя, і не повинні скидатися в один сміттєвийконтейнер, це — принцип роздільного сортування сміття. Також продемонстрували учням відео про правила сортування сміття, про терміни розкладання відходів, вплив сміття на навколишнє середовища, види забруднення тими чи іншими відходами.

                

Щоб якось припинити процес накопичення відходів та засмічення нашої планети, вже досвідчені «сортувальники» спробували самостійно сортувати сміття. А на згадку отримали розмальовку «Веселий контейнер».

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (09.10.2020)
Переглядів: 72 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]