MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Сортування сміття - легкий крок в чисте майбутнє!

Почнемо сортувати разом!

Сьогодні бібліотекар Центральної міської бібліотеки разом з  представниками Добропільських ОСББ Снісаренко Ольгою та Бєліцкою Надією,  в бібліотеці - філії № 1 провели еко-годину  «Сортування сміття - легкий крок в чисте майбутнє!» в рамках проєкту «ЕКОМІСТО=ЕКОДІМ», який впроваджується Громадською спілкою «Добропільське територіальне об'єднання власників житла НАДІЯ» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Присутні дізналися  найважливіші причини для сортування сміття, що відбувається з невідсортованним сміттям на сміттєзвалищах, що органічні відходи можна компостувати та перетворювати на добрива чи біогаз, а вторсировину можна переробляти на нові речі. А самі сміливі спробували відсортувати відходи та правильно підготувати сміття до здачі. Діти на згадку про сьогоднішню зустріч отримали еко-розмальовки "Веселий контейнер", а працівники бібліотеки - філії № 1 - контейнери для сортування сміття. 

 

Все що нам необхідно для того щоб не тільки наше місто, а і вся планета була чистішою - це більш свідомо ставитися до утилізації сміття та сортувати його.

 

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (27.10.2020)
Переглядів: 95 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]