MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Світ знань відкриває книга»

21 вересня в читальному залі Центральної міської бібліотеки пройшов бібліотечний урок «Світ знань відкриває книга». В гості до бібліотекарів завітали учні 4 – А класу НВК № 7 під керівництвом класного керівника Лейби В.П.

Захопливу та цікаву «подорож» здійснили школярі по країнам світу, що ж саме привабило учнів у далеких краях? А увагу учнів привернули пам’ятники літературним героям. Як виявилося їх можна нарахувати десятки по всьому світу. Своє відображення у камені знайшли головні герої Марка Твена – Том Сойєр та Гекльберрі Фінн, а у маленькому німецькому містечку Боденвердері є дивовижний пам’ятник відомому мандрівнику та вигаднику барону Мюнхгаузену, а найцікавіше те, що і в Україні в Хмельницькому є свій Мюнхгаузен. І це тільки невеличка частина того, що розповідали бібліотекари своїм гостям. 

А розпочавши розмову про книги, працівники бібліотеки не могли зайвий раз не нагадати дітворі, про цінність книг та про бережливе ставлення до них. А що ж робити з книгою, якщо книга прийшла в неналежний стан розповіла та наочно продемонструвала бібліотекар відділу обслуговування Діденко Л.О.

Наостанок дітворі було запропоновано намалювати бібліотеку своєї мрії. Отже якою вони бачать бібліотеку в майбутньому, яка на їх погляд вона повинна бути ми невдовзі побачимо на вернісажі дитячих малюнків, що буде проходити на абонементі Центральної міської бібліотеки. 

Категорія: Бібліотечні події | Додав: Simply_Olya (26.09.2017)
Переглядів: 352 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]