MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Ти можеш усе

Кожної суботи в бібліотеці навчається молодь з інвалідністю, 9 жовтня не стало винятком. 

Продовжуючи навчання в рамках реалізації проєкту Простір креативного навчання "Ти можеш усе" бібліотекарки підготували для кожного з присутніх робочий зошит з математики. В якому молодь з інвалідністю має можливість набути математичні знання, розвивати дрібну моторику рук, рахувати та розв'язувати завдання. 

На кожному занятті бібліотекарки використовують різні види діяльності: ігрові, з предметами, з лічильним матеріалом тощо. Сьогодн бібліотекарки підготували завдання на онлайновій платформі learningapps.org, та розповіли дітям про можливості мережі Інтернет, що таке QR-код і як його використовувати. Від пояснень відразу перейшли до практики. Молоді з інвалідністю потрібно було сканувати посилання на онлайнову платформу та розв'язати приклади, таким чином кожен зміг особисто перевірити свої знання. Кожного разу бібліотекарки намагається поширювати навички медіаграмотності, акцентуючи на важливості вміння «відфільтровувати» інформацію в сучасному світі.

 Вже багато матеріалу опрацьовано, але ще є надчим працювати далі. Адже розвинуте математичне мислення не тільки допомагає людині з інвалідністю орієнтуватися та впевнено почувати себе в навколишньому світі, але і сприяє її загальному розумовому розвитку.

А ось і ті завдання, які розв'язували сьогодні люди з інвалідністю

Проєкт реалізується за підтримки Британської Ради в рамках Проекту «Активні громадяни». #britishcouncil #activecitizensua #dobrolibrary #бібліотеки_Добропілля #ДЦМ_ДОБРО

В рамках проведення Всесвітньго тижденя медійної та інформаційної грамотності 2021 #MIL2021 #MIL2021_Ukraine_library

Матеріал підготувала завідувач відділу обслуговування Діденко Л.О.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (11.10.2021)
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]