MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Твоє життя – твої права»

12 жовтня в читальному залі Центральної міської бібліотеки, для учнів 5 – Б класу НВК №4,  відбулась правознавча вікторина «Твоє життя – твої права».

Кожна дитина, яка живе у суспільстві, має свої права та обов’язки незалежно від кольору шкіри чи очей, місця народження та проживання, статі, віку, закладу, в якому вона навчається. Бібліотекарі відділу обслуговування запропонували своїм гостям пригадати свої права. Та окремо наголосили, що слід знати не тільки свої права, а й обов’язки. Адже прагнучи відстояти свою свободу, не можна утискати свободу інших.

Тож після теоретичної частини перейшли до практичного застосування своїх знань, а саме до правознавчої вікторини. Учні розділились на дві команди та обрали їм назви. Так на гральному полі опинились команди «Прокурори» та «Нащадки козаків». Гра складалась з п’яти раундів, два з яких письмових. В ході гри учасники мали проаналізувати приклади з казок та визначити, які права казкових героїв було порушено, чи яких обов’язків вони не дотримались.

Напруження відчувалось з перших хвилин, адже в першому раунді з перевагою в один бал лідируючу позицію зайняла команда «Прокурори» і утримувала її протягом всієї гри. В останньому раунді команда «Нащадки козаків» отримала впевнену перемогу, та все ж таки за підсумками всіх раундів не змогла перемогти команду «Прокурори». Наостанок обидві команди отримали невеличкі призи від працівників бібліотеки.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: maryshyak (12.12.2018)
Переглядів: 163 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]