MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

"В єднанні сила і міць держави"

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. Понад 100 років тому Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З цієї нагоди день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою українці відзначають як День соборності України.

До цієї видатної події 21 січня в Добропільській Центральній міській бібліотеці пройшов патріотичний урок, метою якого є формування національної свідомості та виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління.

На урок «В єднані сила і міць держави» завітали учні 9 класу НВК №7. Бібліотекарки розповіли присутнім про історичні події тих років, про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежність. Відвідувачам заходу було запропоновано переглянути тематичну літературу, представлену на книжковій виставці «Соборна і Незалежна», приуроченій подіям 1919 року.

Наостанок діти позмагались у вікторині, яка складалась з 4 раундів: історичного, географічного, мовно-літературного та українознавчого.

Учні з цікавістю прослухали історію виникнення свята, розмірковували про поняття «Соборності» а також жваво відповідали на питання вікторини.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (21.01.2020)
Переглядів: 42 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]