MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«В місті моєму – доля моя»

Саме під такою назвою 19 серпня пройшов святковий захід для учасників літературного об’єднання «Крила надії». Зустріч була присвячена двом серпневим святам – Дню міста та Дню шахтаря. День шахтаря – свято, яке тим чи іншим чином стосується майже кожного мешканця міста, бо мабуть, немає жодної родини, в якій би чоловіки не працювали на шахті. Тож на засіданні літературного об’єднання пригадали славетних земляків та гірників, чиї трудові досягнення були відзначені нагородами. Це І.Ф. Чабан, В.Г. Литвинов,  В.І. Добровольський, В. Ф. Чуміков та інші.

Цього річ Добропілля відзначає 65-річний ювілей, а на свята, як відомо, прийнято дарувати подарунки. Учасники клубу «Крила надії» готувались до цієї події заздалегідь.

І саме напередодні зустрічі світ побачила  новенька збірка «Окрилені мріями», в яку увійшли вірші поетів Добропілля, Білицького, Білозерського. Презентували збірку Ганна Роленко, Світлана Володимирівна Каширська, Алевтина Василівна Мудрян – це саме ті люди, які взяли на себе всі організаційні моменти, пов’язані з підбором матеріалу, фінансовими питаннями, зв’язками з редакцією та ще з безліччю дрібних та не дуже проблем. Не забули поети і бібліотекарів, відзначивши і їх посильну допомогу та подарували бібліотеці дві нових збірки. Також презентувала свою нову збірку і поетеса з Білозерського Оксана Бородіна. Тож зустріч виявились досить цікавою та багатою на приємні сюрпризи. 

 

Категорія: Бібліотечні події | Додав: maryshyak (22.08.2018)
Переглядів: 269 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]