MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«Весняний промінчик його життя»

160 років тому, у селі Нагуєвичі, що на Галичині, народився майбутній геній українського народу Іван Якович Франко.
І хоча більшість з нас знає Івана Франка як письменника-революціонера, борця, але його доробок у дитяче письменство досить значний. Згадаймо хоча б оповідання «Грицева шкільна наука», чи «Малий Мирон», або ж «Олівець», де змальовано нудне і нецікаве, а часом і жорстоке навчання у сільських школах. 
Всі літературознавці зазначають, що Іван Франко дуже любив дітей. Він почав писати казки для своїх дітей, але ці повчальні історії сподобались всім читачам. І хоч пройшло вже багато часу, пригоди казкових персонажів зі збірки «Коли ще звірі говорили» не залишають байдужими сучасних дітей. 
В цьому бібліотекарі Добропільської міської ЦМБ зайвий раз переконалися, запросивши до себе в гості учнів молодших класів НВК №7. Літературна година «Весняний промінчик його життя», присвячена творчості Івана Франка, пройшла 25 березня для учнів 2 класу, а кількома днями пізніше – для учнів 1 і 3 класів. 
Бібліотекарі намагалися зробити зустріч цікавою і корисною, тож окрім розповіді про дитячі твори Франка підготували перегляд мультфільму «Фарбований лис» за однойменною казкою. Всі разом вони щиро раділи, коли хитрий і злий лис за свої підлі вчинки отримав по заслузі. 
Нудьгувати не доводилось, адже літературна година завершилися цікавими дитячими іграми, саме такими, в які грали в українських селах за часів Франка. Малі дружно «пиляли дрова», закликали дощик, називали відомих їм звірів, птахів та риб. 
Захід малим сподобався, а бібліотекарям сподобалися дитячі безпосередність, щирість і добрі знання творчості великого українського поета та письменника Івана Яковича Франка.

 

Категорія: Бібліотечні події | Додав: marishasio2013 (01.04.2016)
Переглядів: 521 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]