MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Відкриття "зеленої кімнати"

 Вчора, 28 серпня, в Добропільському відділенні поліції  міста Добропілля відбулось  відкриття «зеленої кімнати» або «кімнати довіри» в рамках проекту «Створення простору довіри у Великому Добропіллі»,  який  фінансується програмою ООН з розвитку  та розбудови миру.

Проєкт направлений на налагодження взаємодії  поліції з громадою у питаннях профілактичної роботи з підлітками. Реалізує цей проєкт громадська організація «Добропільський центр молоді Добро» у партнерстві з Добропільським відділенням поліції і громадською організацією «Твори Добропілля».

На заході були присутні почесні гості: народний депутат України Гриб Вікторія Олександрівна, міський голова Аксьонов Андрій Анатолійович, заступник міського голови  Галицький  Олексій  Анатолійович.

Бібліотекарки Центральної  міської  бібліотеки  не залишилися осторонь, а виступили в якості амбасадорів. Підготували матеріал для виступу на відкритті заходу,  з членами громадських організацій розробили маршрут та локації «Зеленого маршруту». Кожний з учасників отримав  маршрутний лист з завданнями. На кожній з чотирьох локацій учасникам було потрібно проявити смікалку, уважність, впевненість в  виборі та швидкість у розв’язуванні головоломок.  Перші 30 учасників отримали невеличкі сувеніри.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (29.08.2020)
Переглядів: 125 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]