MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Відроджуємо духовність - відроджуємо націю!

Небезпека духовного і морального розпаду нашого суспільства та його занепаду спонукає працівників культурної галузі разом із громадою об’єднати свої зусилля у подоланні духовної кризи, відстоюванні єдиних моральних цінностей.

13 вересня 2020 року благочинний Добропільського округу протоієрей Леонід Доценко запросив бібліотекарок Центральної міської бібліотеки взяти участь у відкритті православного дитячого центру Добропільського Троїцького храму.

Не випадково була обрана саме ця дата –в цей день православна церква святкує чудове свято - День сім'ї, любові і вірності святих благовірних князя Петра та княгині Февронії. На свято дітлахи прийшли не самі, а разом з батьками і це теж не випадковість: адже ми всі розуміємо наскільки важливо стоїть питання щодо відродження сімейних цінностей, духовності, а яскравим прикладом цього послужили православні святі Петро і Февронія.

На свято прийшли не тільки вихованці недільної школи, а й парафіяни з дітьми, викладачі школи, гості.

Організаторами були представлені цікаві локації, де дітки разом з батьками заробляли фішки, виконуючи різні завдання. Дуже символічними на цьому святі були локації «Сімейне дерево» і «Сімейний кінотеатр». Вихованці школи разом з батьками майстрували сімейне дерево: вирізали листочки й квіточки, на яких писали імена своїх родичів, розміщуючи їх на сімейному дереві належним чином. Родове дерево - символ міцної сім'ї займе гідне місце в будинку кожної родини.

Центральна міська бібліотека – центр інформаційної підтримки освітнього процесу та змістовного дозвілля нашої громади. Ми сприяємо формуванню у дітей та молоді ціннісних орієнтирів і моральних норм, заснованих на культурно – історичних і духовних традиціях. Саме тому працівники нашої бібліотеки відповідали за локацію «Сімейний кінотеатр», в якому транслювали чудовий, повчальний мультфільм «Сказ про Петра і Февронію».

  Бажаємо всім дітям, щоб їх чисті душі відкривали для себе Бога не через страждання, а через віру і любов, щоб вони радували своїх батьків і педагогів. Всіх зі святом!

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (21.09.2020)
Переглядів: 80 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]