MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

ВІЛ/СНІД: знання і розуміння

        Чи потрібно людині, яка живе у сучасному світі, знати про ВІЛ і СНІД? Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу, на жаль,  продовжує залишатись актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Один мудрець сказав: «Якщо ти не знаєш ні себе, ні супротивника – ти програєш. Якщо ти знаєш тільки себе – можливо ти виграєш. Якщо знаєш і себе і супротивника – перемога буде на твоєму боці». Під супротивником ми маємо на увазі ВІЛ/СНІД: про нього потрібно знати все, щоб убезпечити насамперед себе.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається кожного гору 1 грудня, працівники Центральної міської бібліотеки підготували інформаційний буклет «ВІЛ/СНІД: знання і розуміння». Буклет містить інформацію: що таке ВІЛ і що таке СНІД, у чому різниця, які симптоми ВІЛ, також зазначені шляхи передачі хвороби, як запобігти зараженню ВІЛ та як протестуватися на ВІЛ.

Пропонуємо вам з’ясувати, що ви знаєте про ВІЛ-інфекцію та СНІД,  пройшовши тест «ВІЛ/СНІД: знання і розуміння».

 

 

          ВІЛ – одна з найважливіших соціальних та медичних проблем людства, тому про неї треба знати всім та спільними зусиллями вирішувати її. Зупинимо СНІД разом!

Матеріал підготувала: зав. відділом обслуговування ЦМБ – Діденко Л.О.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (01.12.2020)
Переглядів: 144 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]