MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Вони помирали, щоб жила Україна

Напередодні дня вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, який відзначається 20 лютого працівники Центральної міської бібліотеки провели онлайн захід історичної пам’яті «Вони помирали, щоб жила Україна» для учнів 9 класів НВК № 4.

Бібліотекарки разом з учнями відновили хронологію подій Революції гідності від перших мирних днів на Майдані до відкритого протистояння протягом трьох діб лютого 2014 року, розібрали причини та зміни Єврореволюції.

Працівники бібліотеки ознайомили школярів з короткими життєписами героїв Небесної Сотні, які народились на Донеччині, займали активну громадську позицію і які поклали своє життя за вільну та незалежну Україну.

Коли відбувались наймаштабніші події в новітній історії України учні навчались в початковій школі, але за 9 років, які минули від початку Революції у кожного з них сформувались особисті враженнями про події, які відбувалися на Майдані, якими вони активно ділились з учасникам онлайн-заходу та висловлювали надію про те, щоб більше ніколи ніхто не платив надто високу ціну за свій вибір.

Проведення таких заходів дає змогу кожному підлітку усвідомити на скільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.

 

Матеріал підготувала завідувач відділу обслуговування ЦМБ Людмила Діденко.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (18.02.2022)
Переглядів: 172 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]