MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Все менше навколишньої природи, все більше навколишнього середовища

Ось і пройшла чергова зустріч дітлахів із пришкільного табору «Вербиченька» НВК №7 та бібліотекарів Добропільської Центральної міської бібліотеки. Читальний зал знову перетворився на загадкове та чарівне місце. Цього разу було розкрито екологічну тему: «Все менше навколишньої природи, все більше навколишнього середовища».

Діти дізналися, а хтось, може, і закріпив свої знання про негативні наслідки людської діяльності для природи. Бібліотекарі зробили акцент на тому, що людина – невід’ємна частина природи, і тільки від неї залежить майбутнє нашої планети. Вихованці табору переглянули повчальне відео, яке потім жваво обговорювали. Наприкінці інформаційного заходу діти брали участь у вікторині, присвяченій правилам поведінки в лісі. А весела гра «Ведмедики і шишки» перенесла усіх до чарівної поляни з ялинковими шишками, які дві команди наввипередки збирали у імпровізований кошик.

Більшість людей сьогодні усвідомлюють, що довкіллю задано багато лиха і в наш час людство намагається усунути його наслідки. В умовах, що склалися сьогодні, обов’язок кожного з нас – берегти мир на планеті, берегти багатства нашого спільного дому, ім’я якого – Земля!

Категорія: Бібліотечні події | Додав: maryshyak (14.06.2018)
Переглядів: 250 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]