MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

«З книгою по життю»

Вже традиційно у вересні в Україні проходить місячник популяризації бібліотек. Та це, мабуть, умовність, бо бібліотекари невтомно протягом всього року намагаються донести всім і кожному про цінність, яку несе в собі книга, про ті духовні скарби, які сумлінно бережуть працівники бібліотеки і радо готові ділитися ними з усіма бажаючими.

Тож вересень для бібліотекара – гаряча пора. Бо кількість заходів у бібліотеці і поза її межами виростає вдвічі. Це і екскурсії для дітлахів, і бібліотечні уроки, і літературні години, і книжкові виставки.

А оскільки бібліотекарки відділу обслуговування Центральної міської бібліотеки жіночки непосидючі, то вони вирішили не засиджуватися в стінах рідної установи і 20 вересня, прихопивши з собою візитівки та рекламні флаєри, а також два десятки книжок, вийшли в міський парк відпочинку.

Вітаючи перехожих та відпочиваючих щирими посмішками, працівники бібліотеки розповідали про свою роботу, про ті послуги, які надаються в бібліотеці, а також всі бажаючі мали змогу взяти з собою книгу, що припала до душі.

Тож рекламна акція ще й стала своєрідним буккросингом.  

Категорія: Бібліотечні події | Додав: maryshyak (21.09.2017)
Переглядів: 338 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]