MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Завітай у світ книжковий, дивовижний і казковий

  Традиційно, в кінці березня в бібліотеці проходить Всеукраїнський тиждень дитячого та юнацької книги. В рамках проведення тижня та з метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, підвищення інтересу учнів до ролі книжки в суспільному житті 24 березня в Центральній міській бібліотеці пройшов бібліотечний урок «Завітай у світ книжковий, дивовижний і казковий» для учнів 4-В класу НВК № 4.

Підчас заходу бібліотекарки разом з дітьми здійснили уявну мандрівку в історію створення книги, довідалися про її складові частини та повторили правила поводження з нею. Герої наших улюблених книжок завжди поруч із нами. Ось так і Баба Яга намагалася зіпсувати свято, заховавши книги від учнів. Але добрі вчинки, знання та розум  дітей переконали Бабу Ягу, що читати цікаво, захоплююче та корисно. Також школярі дізнались, що таке енциклопедія і як саме нею користуватись, ознайомилися з новинками книжкового фонду та книжковою виставкою «Дивовижний світ книги».

     

           Бібліотекарки можуть знайти багато варіантів проведення Тижня дитячого читання, але найголовніше, що при такому підході свято запам’ятовується надовго. І варто завжди пам’ятати про його надзадачу: допомогти дітям відчути радість спілкування з друкованим Словом.

Матеріал підготувала завідувачка відділу обслуговування Діденко Л.О.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: otdelobslujivaniya (25.03.2021)
Переглядів: 104 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]