MENU
Головна » Статті » Бібліотечні події

Земля

Щороку в третій декаді квітня відзначається День Землі. Наша планета Земля – наш рідний дім, в якому створені для нас особливі умови, що сприяють нашому існуванню і життєдіяльності, що відкривають для нас вдосталь можливостей й простір для їх реалізації.

Все на землі, все треба берегти

І птаха й звіра, і оту рослину,

не чванься тим, що цар природи ти

 – Бо врешті, ти її частина

 

Щоб привернути увагу до навколишнього середовища, закликати користувачів бібліотеки дбайливіше ставитися до світу, працівники ЦМБ експонували виставку – роздум «Ця Земля – твоя і моя». Виставка містила чотири розділи.

Література, представлена в першому розділі «На допомогу екологічній освіті», буде більш цікава студентам, бо містить навчальні посібники з основ екології та охорони навколишнього середовища.

А ось видання, експоновані  у розділах «У світі тварин», «Дивовижний світ рослин» та «Місця заповідні», будуть цікаві широкому колу читачів, будь то дитина чи дорослий.  Перегорнувши сторінки цих книжок, ми зайвий раз переконуємося, що можна прожити без досягнень технічного прогресу, але прожити без чистого повітря, води та екологічно чистих продуктів харчування неможливо. А отже, треба докласти максимум зусиль, щоб зберегти нашу планету для нащадків.

Категорія: Бібліотечні події | Додав: maryshyak (25.04.2017)
Переглядів: 385 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]