MENU
Головна » Статті » Новинки фонду

Чарівні книги читай з любов`ю.

 Шановні відвідувачі Центральної міської бібліотеки Добропілля! Нещодавно ми отримали з «обмінного фонду» та придбали на кошти міського бюджету Добропілля нову, яскраву дитячу літературу для Вас і малечі нашого міста.

Сьогодні в читальному залі бібліограф відділу МБВ ЦБС м. Добропілля Т.М. Хоружий, представила дитячі книги і розповіла дуже цікаві факти про кожну із книжок окремо. Всі книги написані українською та російською мовами, ілюстровані чудовими казковими картинками, створені на екологічно чистому книжковому папері, який зменшує контрастність сприйняття тексту і спеціально призначений для друку дитячих видань. Деякі з книжок створені із дитячими розвиваючими іграми.

Якось Альберта Ейнштейна запитали: «Як ми можемо зробити наших дітей розумнішими?». Його відповідь була простою і мудрою: «Якщо ви хочете, щоб ваші діти були розумнішими – читайте їм казки. Якщо ви хочете, щоб вони були ще розумнішими – читайте їм ще більше казок». Він розумів цінність читання та уяви. Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з дайджестом нових надходжень 2017 року.

Для знайомства з книжками запрошуємо Вас до абонементу нашої бібліотеки!

                                                                                     

                                                                                       

 

Чарівні книги читай з любов`ю by Татьяна Хоружий on Scribd

Категорія: Новинки фонду | Додав: horuji20125569 (18.07.2017)
Переглядів: 478 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]