MENU
Головна » Статті » Новинки фонду

Не марнуй свій час дарма, візьми книгу прочитай!

Ще в давнину люди усвідомили величезну роль інформації, яка передавалася спочатку за допомогою рисунку, потім – різними системами писемності і, нарешті, завдяки книзі. Книга виникла тоді, коли передача накопиченого досвіду і знань людини про природу і суспільство новим поколінням стала неодмінною умовою подальшого розвитку суспільства.

На сьогодні для того, щоб залишатися цілісними особистостями, вирватися з лап рутини і бездіяльності, нам з вами не вистачає власної сили волі. Ми потребуємо поштовху й мотивації і таким двигуном в житті людини є книга. Кожен з нас чудово розуміє, що змусивши себе прочитати в день одну-дві сторінки із вподобаної книжки, ми тим самим тренуємо свою волю та загострюємо свій розум, вчимося на чужих помилках, використовуємо досвід і різні поради авторів книжок, що допомагають нам у розвитку нашої особистості й досягненні цілей поставлених перед собою. Також книга розвиває нашу фантазію і приносить нам насолоду у задоволенні потреби з користю провести свій вільний час.

Тому сьогодні ми пропонуємо Вам, шановні читачі, переглянути список нових книг Добропільської Центральної міської бібліотеки, отриманих в 2018 р. з «Обмінного фонду» та придбаних на кошти міського бюджету Добропілля. 7 лютого 2018 року бібліограф методико-бібліографічного відділу ЦБС м. Добропілля Т.М. Хоружий представила у читальній залі Центральної міської бібліотеки нову галузеву, суспільно-політичну та художню літературу.

Бібліограф розповіла нам дуже цікаві факти про кожну із книжок окремо. Серед них були надзвичайно цікаві видання, які стали лауреатами престижних літературних премій, книги за якими екранізовано багато захоплюючих фільмів та мультфільмів. Т.М. Хоружий познайомила присутніх з книжковими новинками в області фантастики та історичних романів, захопливою та яскравою була література для підлітків і дітей дошкільного віку.

Любі читачі Добропільської Центральної міської бібліотеки, нові книги шукайте на виставках новинок, в книжковому фонді абонемента або запитуйте у бібліотекарів. Діставайте кожен до своєї зірочки, прагніть до своєї мети, мрійте та здійснюйте свої мрії, а книга для вас хай стане вірним помічником! Бажаємо приємного, цікавого читання!

 

Новинки 2018 року by Татьяна Хоружий on Scribd

Категорія: Новинки фонду | Додав: abibliograf (08.02.2018)
Переглядів: 337 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]