MENU
Головна » Статті » Новинки фонду

Нові книги Марії Матіос

До Центральної міської бібліотеки надійшли нові книги Марії Матіос -  лауреата Національної премії України ім. Шевченка, автора 20 книг українською мовою і п'яти книг на інших мовах. Неофіційно її називають «найбільш плідної письменницею України». Запрошуємо до бібліотеки  прочитати книги Марії Матіос.

Матіос, Марія. Армагедон уже відбувся : повість / Марія Матіос. — Львів : ЛА «Піраміда», 2011. — 112 с.

Сторінки нової книги Марії Матіос «Армагедон уже відбувся» — це майже «дантові кола» однієї людини. І провідником у цьому пеклі є Іван Олексюк — у далекій молодості «засуджений на життя» ціною «червоної гадючки чужої крові на своїх черевиках».

Ці «дантові кола» потрібні письменниці, щоби пізнати Істину головного персонажа, який увесь вік після вбивства людини думає про «вавилонську вежу» свого життя, що має колись завалитися. Марії Матіос доконче потрібно через історію Івана Олексюка наблизити читача до розуміння Іванової правди-причини, його істини: Хотіти Жити. Бо насправді істина для всіх одна. От тільки, «якби запізнитися вмерти. Або народитися».

Увага до найтонших деталей, глибокий психологізм і прискіплива любов до того, чиє «тіло душі» по живому ріже її письменницький «скальпель», — незмінні прикмети стилю Марії Матіос.


Матіос, Марія. Вирвані сторінки з автобіографії / Марія Матіос. –Львів : ЛА «Піраміда», 2011. - 368 с.

Реальний час, що пливе крізь живі людські долі, і реальні люди, що пливуть крізь плинний час, - такими є основні мотиви книжки «Вирвані сторінки з автобіографії» найпопулярнішої української письменниці Марії Матіос.

Книга-дайджест «населена» багатьма відомими і невідомими людьми і подіями, які й складають історичну, психологічну, ідеологічну, культурну та побутову мозаїку українського життя перетину XX і XXI століть. Недаремно сама письменниця називає «Вирвані сторінки...» «не просто автобіографією, а стовідсотковою книгою про сучасність і сучасників».Матіос, Марія. Жіночий аркан у саду нетерпіння / М. Матіос; видання 2-е. - Львів: ЛА «ПІРАМІДА», 2011. - 308 с.

Письменниця Марія Матіос вважає, що життя кожної жінки - безперервний випробувальний танець. Але традиційно жінки ніколи не танцюють «аркан» - ритуальний, суто чоловічий танець жителів гір. Проте М.Матіос стверджує, що її героїня «затесалась між аркани», і цей «аркан» - не стане «вальсом».

«Жіночий аркан у саду нетерпіння» - поезія справжньої Жінки. Жінки із плоті і крові, жінки, яка вміє бути щасливою «отут і вже».

Матіос, Марія. Кулінарні фіґлі / М. Матіос;  видання друге. – Львів : ЛА «Піраміда», 2011. - 208 с.

«Кулінарні фіглі» це оновлене видання «Фуршету від Марії Матіос». Це здоровий гумор і міні-енциклопедія сімейного життя самодостатньої жінки, яка знає, що сміх і смачна кухня уміють підтримати здоровий дух у тілі людини так само, як нехитрі знання неписаних законів і народних звичаїв, свого і чужого минулого.

 
Матіос, Марія. Чотири пори життя / Марія Матіос;  видання друге. -Львів: ЛА «ПІРАМІДА», 2011. - 264 с.

Упродовж усього життя людину поборюють пристрасті. Та надходить мить — і чуттєва людина навіть у пристрасті стає філософом. Таким є лейтмотив ранніх творів Марії Матіос, представлених у книзі «Чотири пори життя».

Категорія: Новинки фонду | Додав: lala (28.05.2013)
Переглядів: 1306 | Теги: Матіос, книги, Нові, Марії | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]