MENU
Головна » Статті » Новинки фонду

Познайомтеся з новинками!

Вадченко Н. Переможців не судять / Н. Вадченко. - Донецьк: TOB «Альфа-прес», 2012. - 352 с.

Книга Ніни Вадченко «Переможців не судять» нікого не залишить байдужим. Майстерно створені характери вже через кілька сторінок примушують повністю зануритися у світ складних стосунків жінок, які прагнуть свого щастя у великому місті. Художниця, співачка, журналістка... У романі переплітаються різні долі та прагнення: кохання, успіху, грошей. Правда та омана, пристрасть та зрада, дружба, співчуття... Та знову зрада! Віру у справедливість поновлює невтомна шукачка істини Інна Пономаренко.

Роман, створений як соціально-психологічна драма на детективній основі, до останньої сторінки підтримує читацьку увагу. На вас чекають несподіванки! Не зазирайте у кінець - читайте уважно!

 


Зюскінд П. Голуб / П. Зюскінд; пер. з нім. І. С. Андрієнко-Фрідріх; худож.-оформлювач Є. В. Вдовиченко. — Харків: Фоліо, 2012. — 159 с. — (Карта світу).

Патрік Зюскінд народився у 1949 році в Амбаху (Німеччина) в родині письменника. Кар'єра його розпочалася з роботи журналіста, одночасно він вивчав історію в університетах Баварії. Успіх прийшов після виходу його першого твору «Контрабас», далі були «Парфуми», «Історія пана Зоммера» (перші два твори вийшли друком у видавництві «Фоліо»). Повість «Голуб» побачила світ у Швейцарії 1987 року.

Звичайнісінький птах — голуб, — що раптово залетів до маленької кімнатки на сьомому поверсі, зруйнував усталене життя Йонатана Ноеля. Він загнаний, він знесилений, він у відчаї, він навіть здатен на самогубство, він може відмовитися від усього, навіть від самого себе...

 


Іванцова, Міла. Вітражі: роман / М. Іванцова. — К.: Нора-Друк, 2010. — 205 с. День Європи.

Дія роману відбувається в сучасному Києві. Поліна, перекладачка з французької, має замовлення на переклад роману Франсуази Саган, але власні проблеми видаються їй набагато важливішими та болючішими, ніж «надумані проблеми ситих французьких дівчат». Робота не йде. Все змінюється, коли раптом ламається комп'ютер. Дізнавшись паролі, програміст Богдан читає листування Поліни з «далеким другом», з якого довідується, що вона рано залишилася сиротою і була вихована бабусею Ніколь, яка дивним чином після війни потрапила з Франції до Радянського Союзу. Також він дізнається, що Стефка — колишня подруга Поліни — написала книжку, привласнивши чужу історію. Богдан добуває цю книжку і влаштовує зустріч двох подруг. Згодом Поліна дізнається справжню історію бабусі Ніколь...

Новий роман Міли Іванцової ні на хвилину не залишає читача байдужим.

 


Ігнатова Н. Диваки : роман / Н. Ігнатова. - Донецьк: ПП «ЦСО», 2012. -288 с.

Неймовірне число подій відбувається в житті молодих людей. Випробування Любов'ю, Дружбою, Грошима, Славою, Успіхом. Як вони витримають ці іспити, чи впораються? Впораються. Тому що вони — Диваки від слова «диво». Їх легко впізнати, тому що вони завжди з'являються в потрібну хвилину: віддають останнє заради дружби, роблять неможливе заради кохання. Вони просто допомагають словом і ділом, даруючи світло і тепло, а іноді просто не проходять мимо.

 
Ігнатова Н.  Миттєвості буття / Н. Ігнатова. - Донецьк: ПП «ЦСО», 2012. - 352 с.

Героїв книги «Миттєвості буття» можна любити, їх можна наслідувати, ними можна захоплюватися чи критикувати їхні дії, слова, вчинки, погляди, але залишитися байдужими - неможливо. Адже недаремно друзі захоплено, а недруги здивовано вигукують при зустрічі з ними: «От диваки!»

Книга висвітлює проблеми сучасної молоді, в ній читачі зустрінуться з уже знайомими героями повісті «Диваки».

 
Климчук В. Рутенія. Повернення відьми : роман / В. Климчук. – К. : Теза, 2012. – 372 с.

Роман занурює читача у дивосвіт давньословянських міфологічних уявлень.

Князі правлять державами казкової землі Укранії, пліч-о-пліч з ними — мудрі відьмаки. Лісами мандрують чугайстри, полісуни, мавки, в річках живе плем’я русалок, під землею сховалися рахмани й могутні Великі Полози. Але й капосні злидні дошкуляють людям, і жорстокі песиголовці причаїлися біля кордонів... Такий світ Яв, а ще є світи Прав і Нав. Всіх їх поєднує Світове Дерево, основа Всесвіту.

Героїні роману, молодій обдарованій відьмі Рутенії, доведеться не лише шукати шлях до власного «Я», але й рятувати Всесвіт від зазіхань злодія Ахрумана, що вклоняється Чорнобогу. Вірні друзі — чугайстер Віт, русалинка Дзеванна, молодий зільник Золота, мудрий відьмак Добровін — та інші дивовижні люди й істоти допоможуть їй долати найсуворіші випробування...

Поєднання захопливих пригод і поетичного світосприйняття — таким є сучасне українське фентезі. Алегоричною мовою оповідає воно читачеві про вічні цінності, моральні й культурні.

 

Конвіцький, Тадеуш. Хроніка любовних подій : роман / Тадеуш Конвіцький; пер. з пол. Божени Антоняк. - Львів : Урбіно, 2012. - 224 с.

 «Хроніка любовних подій» - знаменитий роман, за яким Анджей Вайда зняв не менш знаменитий фільм. Дія цього сповненого романтичної ностальгії твору відбувається в довоєнному Вільні, а історія першого кохання переплітається з Історією (з великої літери), коли в повітрі вже відчувається запах пороху й звуки гарматних пострілів, стогони землі, яку невдовзі терзатиме війна. Юний випускник гімназії Вітек готується стати славетним лікарем, щоб люди забули про його незаслужено звинуваченого в розтраті чужих грошей батька-самогубця. Та напередодні випускних іспитів усі плани перекреслює перше всепоглинаюче кохання...

 

 


Роздобудько, Ірен. Мандрівки без сенсу і моралі  /  І. Роздобудько. — К.: Нора-Друк," 2011. — 192 с. - (Мандри).

Ірен Роздобудько в своїй новій книзі переконує нас, що «світ малий», та пропонує змінити картинку і відкрити двері до іншої реальності. Саме це є найпривабливішим у мандрах — перестрибувати часову прірву і потрапляти в невідоме. Варто налаштуватися на трансляційні хвилі, які охоплюють в кожній незнайомій місцевості, і тоді заговорить і каміння...

 
Роздобудько, Ірен. Я знаю, що ти знаєш, що я знаю / Ірен Роздобудько. — К.: Нора-Друк, 2011. - 240 с. – (День Європи)

Їх багато по усіх світах — тих, хто шукає кращої долі в чужій країні. Вони усміхаються своїм новим господарям і з надією заглядають їм в очі в очікуванні на приязнь чужої землі. Вони пристосовуються. Вони звикають. Часом, комусь з них випадає удача. Часом — прозріння і повернення. Часом — нова любов. А іноді й смерть.

У невеличкому німецькому містечку за своїми постояльцями — емігрантами з України — спостерігає хазяйка котеджу фрау Шульце. Вона знає про них набагато більше, ніж вони про себе. З них їй треба обрати лише одного — того, хто «розшифрує» для неї листа від батька її дитини, розстріляного в далекому 1945 році.

 


Святий Авґустин. Сповідь / Святий Авґустин; переклад В. С. Бойка; передмова і примітки П. О. Ніколова; худож.-ілюстратор І.І.Яхін; худож.-оформлювач Б.П.Бублик. — К.: Шанс, 2012. - 348 с.

 «Сповідь» — визначний твір одного з найзнаменитіших і найвпливовіших отців християнської церкви, однаково шанованого і католицизмом, і православ'ям, — святого Августина. Його непогамовна віра, палка фантазія, проникливий і глибокий розум, що знайшли відображення в численних творах, визначили на тисячу років розвиток західноєвропейської філософії і теології. Тонкий психологізм книги, її літературні достоїнства зробили знайомство зі «Сповіддю» необхідною умовою для будь-якого освіченого європейця. Ідеї Августина не втратили своєї привабливості й у наші дні; можливо, не в останню чергу тому, що в основі його вчення велика думка про милосердну любов як вище серед усіх людських чуттів, що надає остаточний сенс нашим вчинкам і самому існуванню на цій землі.

 

Скрябін, Кузьма.  Я, «Побєда» і Берлін / Кузьма Скрябін. — Київ: Всесвіт, 2012. — 223 с.

Ця книжка — літературний дебют відомого українського співака Андрія Кузьменка (Кузьми), лідера групи «Скрябін». До збірки увійшли дві повісті, а також тексти відомих пісень групи. Перша повість — «Я, "Побєда" і Берлін» — проникнута яскравим почуттям гумору, веселим настроєм і, напевне, розсмішить навіть дуже серйозних читачів. Події відбуваються навколо старого і пошарпаного автомобіля марки «Побєда», на якому Андрій зі своїм другом Бардом подорожують до столиці Німеччини. Друга повість — «Місто, в якому не ходять гроші» — зовсім інша за жанром. Це невесела історія про дівчину Алісу, яка через збіг обставин опинилася в жахливому місті, де панують людиноненависництво, нечувана жорстокість і нелюдські порядки, — місті, з якого немає дороги назад...

 

 

Шевченки H. та О.  Оксамитовий перевертень: роман / Н. та О. Шевченки. Харків : Гімназія, 2012. — 249 с.

Тамара Сотник справжня сучасна відьма, що заробляє на життя надприродними здібностями. Одного прекрасного дня їй доводиться використати свій дар задля розшуку найкращої по­други, котра несподівано зникла безвісти. З кожним наступним кроком імпровізованого розслідування Тамарі відкриваються нові шматочки розпорошеної мозаїки, що неминуче складатимуться у неприємну і страшну істину. І вже не за горами рандеву з рушійною силою цієї небезпечної гри. Двох переможців тут бути не може...

 

Категорія: Новинки фонду | Додав: lala (25.05.2013)
Переглядів: 1007 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]