MENU
Головна » Статті » Новинки фонду

Веселе читання наприкінці літа

Нові книги нашої бібліотеки чекають на своїх читачів! Дівчата та хлоп’ята, завітайте почитати цікаві книжки поки літо ще надворі, а у вас достатньо вільного часу для веселого читання!

Вдовиченко Г. Ліга непарних шкарпеток / Г. Вдовиченко ; худож. Д. Скляр. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. — 128 с. : іл.

Галина Вдовиченко – відома письменниця і журналістка. Серед її нагород – спеціальна відзнака «Вибір видавців» і І премія у конкурсі «Коронація слова – 2008» та «Коронація слова – 2009», ІІ місце в конкурсі «Краща українська книга» за версією тижневика «Кореспондент», премія «Дебют року» від книготорговельної мережі Empik.

«Ліга непарних шкарпеток» здобула І премію конкурсу «Коронація слова – 2012» у номінації «Прозові твори для дітей». Із цією книжкою діти навчаться цінувати справжню дружбу, допомагати одне одному й зрозуміють, як важливо бути поруч із друзями, коли вони потребують допомоги чи теплого слова.

 

 

Гнатюк Л. Циркова вистава / Л. Гнатюк. – К.: ГО «Об’єднання «ВСЕСВІТ», 2013. - 30 с.

Людина, яка любить цирк по справжньому, не може бути недоброю, байдужою, і тому ця гарно ілюстрована книжка, до речі, перша в Україні пізнавальна книжка для нашої малечі про жанри циркового мистецтва зі словничком, просто на часі! А якщо додати до цього, що написана вона людиною, яка протягом багатьох років співпрацює з Національним цирком України, як поет і сценарист, й знає нюанси циркового дійства безпосередньо, маючи кількарічну практику циркової режисури, то коментарі - зайві. Відома поетеса Людмила Гнатюк у віршованій образній формі емоційно й доступно розповідає дітям про особливості номерів циркової програми, знайомить з основною термінологією.

 

 

 

 

Есаулов О. Ю. Антивірус / О. Ю. Есаулов. - Луцьк: ПрАТ «Волинська обласна друкарня», 2013. - 208 с.

Сергійко, який невдало грав у комп'ютерну гру «Побудуй Глюк-ландію», запрошений блазнем Великого Процесора на ім'я Дроник на гостину до Заекрання. З бажання Великого Процесора несподівано для самого себе Сергійко стає королем Глюкландії. і ось тут починаються справжні випробування: на країну нападають степняки. Що робити? Адже війна - це жертви з обох сторін. Який вихід з цієї складної ситуації знайде новий король Глюкландії? Чи зможуть допомогти йому друзі?..

 

 

 

 

Есаулов О. Ю. Канікули для Інформи / О. Ю. Есаулов. - Кіровоград: Імекс ЛТД, 2013. - 236 с.

У принцеси Інформи канікули, і бажає вона їх провести в нашому, фізичному, світі. Випадково про це узнає хакер Костя. Зі своїми дружками він вирішує викрасти принцесу. І це їм вдається! Але невже принцеса нічого не зможе зробити заради власного звільнення? І невже Сергійко та його друзі нічого не вдіють, щоб допомогти принцесі? Чи зможуть друзі протистояти злому вірусу Макровіру, який підключається до цієї справи? І взагалі, чим закінчиться ці дивовижні канікули принцеси Інформи?

 

 

 

 

 

Есаулов О. Ю. Таємниця Великого Сканера / О. Ю. Есаулов - Луцьк: ПрАТ «Волинська обласна друкарня», 2013. - 144 с.

Великий Процесор отримує сигнал «SOS» з далекої планети Ц. Експедиція, до складу якої ввійшла донька Великого Процесора принцеса Інформа, зникає. Хто може відправитися у далеку подорож? Адже треба не лише знайти експедицію, що зникла, а й допомогти мешканцям планети. А тут ще Рикпет з друзями теж зникають. Отака от халепа... Що ж робити? Для Великого Процесора залишається остання надія - Сергійко. І Сергійко починає діяти...

 

 

 

 

Ізбаш, Олекса. Військо Даждьбога: Казки та легенди про героїв, богів, духів давніх слов'ян / О. Ізбаш; худож.: Я. Кернер-Вернер - К.: ABI A3, 2013.- 164 с.; іл.

Давні слов’яни-язичники вірили, що на небесах живуть боги, які кермують світом, на землі поміж людей є герої, якими опікуються небесні боги, а увесь навколишній світ населений духами природи, добрими і злими. Вони були певні того, що сама природа - жива, що дерева, струмки, камені, кожна травиночка-билиночка мають душу, думають і розмовляють, як і люди. Боги ж стоять на чолі всього, правлять. І богів у слов'ян було не менше, аніж у інших народів...

 

 

 

 

Малик Г. Вуйко Йой і Страшна Велика Кука: повість / Галина Малик; 2-ге вид. без змін. — К.: Грані-Т, 2013. — 136 с, іл. (Серія «Сучасна дитяча проза»).

Кожна дитина любить і має потребу вигадувати — чи якусь історію, чи уявного друга, котрого ніхто з дорослих не може побачити. Фантазія — це те, чого начебто не існує... однак воно все ж є. Вигадка — дуже вимоглива панянка, адже вона хоче не тільки початися, а ще й бути завершеною, цілісною.

Персонажі нової книги Галини Малик про вже знайомого всім вуйка Иойя вигадали Куку, проте не повністю, не до кінця. Виникло ТЕ, чого ніхто не знає: яке ВОНО? де живе? що полюбляє? Навіть невідомо, чи ВОНО добре, чи зле. А крім «вигадників», зарадити ніхто не може.

Яким буде уявний друг вашої дитини, залежить тільки від неї самої. Однак він напевне буде ідеальним, адже матиме все найкраще. Як Страшна Велика Кука, яка насправді виявилася зовсім не страшною і не такою вже й великою. До того ж, її дуже потребує гамірлива компанійка вуйка Иойя. А Кука й сама розуміє, як добре знайти себе і бути собою.

 

Малик Г. Злочинці з паралельного світу — 2 / Серія «Молодий "Світ" України». — Львів: Світ, 2011. — 96 с: іл.

Фантастична повість Галини Малик "Злочинці з паралельного світу — 2" є захоплюючим продовженням першої книги з такою ж назвою, яка вийшла друком у видавництві "Світ" 2001 року. Після опублікування журнальної версії першої книги у часописі «Барвінок» повість була визнана кращим твором 1997 року і нагороджена Міжнародною премією Степана Феденка (СІЛА). Крім цього, у 2003 р. Галина Малик стала лауреатом премії ім. Лесі Українки.

Напружений сюжет другої книги веде нас шляхами безпритульного хлопчика Хроні, який сподівається знайти своїх батьків. Вірний друг хлопчика пес Рекс, чеченець Джохар, мудрий ворон Гай, "крутий" кіт Рата, підла потвора Чмак, — ось далеко не повний перелік персонажів, з якими доля зводить Хроню у його поневіряннях. Хоча завершення цієї історії ще попереду, так хочеться вірити у перемогу справедливості та добра... Для дітей середнього шкільного віку.

 

 

Мензатюк, Зірка. Зварю тобі борщику / Зірка Мензатюк. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2013. – 58 с.

У цій книжечці всі казки не лише веселі й цікаві, а ще й дуже смачні. Бо коли їх читаєш, то слинка котиться. І відразу хочеться разом з Олесею та Івасем, героями цих казок, скуштувати запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які живуть не лише на вашому столі, а й у казці.

 

 

 

 

 

Микицей М. Будинок, який умів розмовляти : повість / Марія Микицей. — К. : Грані-Т, 2013. 2-ге вид., без змін. — 68 с, іл. (Серія «Книготерапія»)

Ця книжка про те, що дива не конче слід шукати за далекими морями-океанами — інколи досить буває виїхати за місто, познайомитися зі статечним паном Будинком і бодай на кілька днів замешкати в ньому. І тоді ти — так само, як Даринка-Жаринка — зможеш здійснити заповітну мрію Бузку, подружитися з паном Лелекою і дізнатися про те, що буває, коли хлопчик і дівчинка міняються ролями... А головне — ти відкриєш для себе дивовижний світ цікавущого родинного спілкування, яке дарує справжню радість і надихає на творення добра!

Атож: сімейний відпочинок на природі — це не лише можливість подихати свіжим повітрям, а й потужний інструмент згуртування сім'ї. Про це в книзі детальніше розповідає казкотерапевт Катерина Єгорушкіна. А повість Марії Микицей, прочитана разом із малюком у родинному колі, допоможе відчути красу справжнього природного життя та його ритмів.

Категорія: Новинки фонду | Додав: lala (08.08.2014)
Переглядів: 959 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]