MENU
Головна » Статті » Проекти » АRTерритория

Чудовий світ вишивки

В Центральній міській бібліотеці у відділі абонементу відкрилася персональна виставка робіт вишивки бісером, Сидоренко Володимира Миколайовича: «Чудовий світ вишивки»

         До уваги відвідувачів представлені ікони святих: «Святий Володимир», «Свята Юлія», «Святий Георгій Переможець» та інші. А також картини за знаками зодіаку: Діви, Лева, Овна. І дві картини символи року за східним календарем: мавпи та кози. Чарівна велика картина  - «Українська родина».

         Читачі з захопленням  роздивлялись роботи майстра, дуже були вражені, що їх виконав чоловік. Невичерпний та різнобарвний світ  мистецтва відкритий кожному, навіть представникам сильної статі. Необхідно трішки натхнення, бажання та посидючості.

         Відгуки відвідувачів: «Шановний, Володимир Миколайович, ознайомилась з вашою персональною виставкою вишитих бісером картин. Вони всі чудові,  мені  особливо  сподобалась велика картина  «Українська родина.»

З повагою Пастушенкова Наталя.

         «Володимир Миколайович із задоволенням і захопленням переглянула  ваші роботи. Ваша творчість, ваш талант дуже незвичайний. Мало хто з чоловіків відважився б взяти до мужніх рук голку та творити такі шедеври. Бажаю Вам натхнення у творчості.

З повагою Людмила Шмідт

         Запрошуємо в бібліотеку всіх бажаючих відвідати виставку: «Чудовій світ вишивки» за адресою м.Добропілля , вул.. Першотравнева,  121, з 8.30 – до 16.30 (крім понеділка)

Матеріал підготувала Л.Д. Шмідт

Категорія: АRTерритория | Додав: Simply_Olya (14.02.2017)
Переглядів: 374 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]