MENU
Головна » Статті » Сторінка методиста » Корисні новини

Гранти для бібліотек і НУО

Гранти для неурядових організацій та бібліотек.

Оголошено конкурс проектів співпраці громадських організацій (НУО) з бібліотеками. Мета конкурсу – вироблення та підтримка нових, непересічних ідей, що передбачають залучення публічних бібліотек до реалізації проектів НУО у відповідності до основних напрямків діяльності останніх. Перевага надаватиметься проектам, які передбачатимуть використання технологій (комп’ютер, Інтернет тощо). У конкурсі можуть брати участь активні українські НУО, які мають намір реалізувати інноваційні проекти у співпраці з публічними бібліотеками, спрямовані на розвиток місцевих громад. Особливо заохочуються проекти співпраці НУО з декількома бібліотеками в рамках реалізації спільного проекту та представники НУО – учасники тренінгів програми «Бібліоміст» з написання проектів, які відбулися в 2012-2013 рр. Конкурс заохочує активістів третього сектору розробляти проекти у співпраці з бібліотеками, що базуються на вивченні потреб місцевої громади та пропонують шляхи вирішення, наприклад, таких питань: сприяння розвитку малого підприємництва; неформальна освіта та освіта впродовж життя; охорона здоров’я; електронне урядування; діалог поколінь; створення клубів за інтересами; робота з особами з особливими потребами; робота з трудовими мігрантами тощо. Тривалість проекту – від одного тижня до шести місяців.

Сума гранту: від $500 до $5000

Кінцевий термін подання заявок: 31 жовтня 2013 р.

Детальна інформація: http://bit.ly/1eZydtD

Конкурси Української бібліотечної асоціації

Конкурс «Жувіленд шукає таланти» для бібліотек України

Компанія «АВК» та Українська бібліотечна асоціація запрошує бібліотеки взяти участь у конкурсі «Жувіленд шукає таланти!», оскільки дуже багато творчих дитячих гуртків функціонують саме при бібліотеці. Розкажіть про досягнення Вашого колективу і виграйте грошові гранти. Переможців чекають: грошові гранти на розвиток Вашого колективу: 1 місце - 20 тис грн; 2-ге - 10 тис. грн; 3-е - 5 тис. грн., а також кожен місяць розігруватимуться: музичні центри, фотоапарати і ноутбуки. Українська бібліотечна асоціація розповсюдить плакати конкурсу серед бібліотек України, які можна використовувати для інформування про конкурс Ваших читачів та партнерів.

Кінцевий термін подання заявок: 30 листопада 2013 р.

Детальна інформація: http://bit.ly/1aap2jM

IV міжнародний конкурс імені Сергія Михалкова на кращий художній твір для підлітків

Учасником конкурсу може бути автор, який досяг 18-річного віку, що проживає як у Російській Федерації, так і за кордоном. На конкурс приймаються рукописи, написані російською мовою, у віршах чи прозі. Премія за 1-е, 2-е, 3-е місця включає в себе: Диплом Лауреата, лауреатську Золоту медаль, грошову винагороду (1 млн, 800 тис., 500 тис. рублів відповідно), видання книги.

Кінцевий термін подання заявок: 30 листопада 2013 р.

Детальна інформація: http://bit.ly/18g68Zo

Використано сайти: http://gurt.org.ua; http://www.civicua.org, а також сайти деяких грантодавців та організацій.

Категорія: Корисні новини | Додав: lala (09.10.2013)
Переглядів: 2281 | Теги: жовтень, листопад, Гранти, 2013 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]