MENU
Головна » Статті » Сторінка методиста » Корисні новини

Конкурс "Книгопроектор"

Конкурс  «Книгопроектор»

10 вересня стартував перший фестиваль-конкурс короткометражних фільмів «Книгопроектор» - захід для тих, хто не хоче насолоджуватись книгочитанням наодинці, а прагне поділитись цим задоволенням з іншими.

В сучасному українському суспільстві прослідковується криза читання книг серед молоді, тому основною метою «Книгопроектора» є ефективна та креативна популяризація читання книжок. В рамках фестивалю його організатори, Інститут громадського лідерства, запропонували учасникам зняти відеоролик, який б на їхню думку найкраще та найпереконливіше пояснив сучасній молоді, що читати – це круто. На переможця чекає солідна винагорода – 3 тисячі гривень та унікальна можливість стажуватися у кіностудії Wecinema studio. Два шляхи голосування: компетентне журі та відкрите голосування в соціальних мережах допоможуть визначити переможця. Конкурс триватиме з 10 вересня по 21 листопада 2013 року і взяти в ньому участь зможуть всі бажаючі, для цього лише потрібно зняти свій ролик, тривалістю до 10 хвилин та надіслати його за адресою 

https://docs.google.com/forms/d/1D2vZS_6DCAMRjzgU077hou783DlOkd393D788PBuw0/viewform  

або http://knygoproektor.pp.ua/.

Аби полегшити учасникам завдання – до їхніх послуг завжди буде готовий Теодор Нещадим, професійний оператор, який відповість на всі питання та допоможе у втіленні найсміливіших задумів. Його можна знайти за адресою: teo@we-cinema.com.

Якщо ж у вас виникли питання з приводу організації – вам сюди:

Координатор проекту Казів Яна - 0980354777

Категорія: Корисні новини | Додав: lala (10.10.2013)
Переглядів: 759 | Теги: книгопроектор, конкурс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]