MENU
Головна » Статті » Сторінка методиста » Корисні новини

"Віртуальна євровікторина" запрошує перевірити свої знання

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. В 2016 році День Європи в Україні припадає на 21 травня. Працюючи за проектом "Читай, слухай, дізнавайся: все про Європу в бібліотеці", Центральна міська бібліотека готується до святкового відзначення Дня Європи. Використовуючи різноманітні форми та методи роботи при проведенні масових заходів, бібліотекарі намагаються також привернути увагу віртуальних користувачів, зацікавити та обов'язково перетворити з віртуального на реального відвідувача. 

Що ви знаєте про Європу та країни ЄС? В цікавій формі, із застосуванням інноваційних останніх розробок та технологій (за допомогою програми Hot Potatoes),  методико-бібліографічний відділ підготував цикл віртуальних завдань під назвою "Віртуальна євровікторина". Виконуючи завдання, ви зрозумієте, що багато чого цікавого не знали про країни Європи та ЄС.

"Євро-кросворд" - допоможе виявити загальні знання про ЄС;

"Прапори країн ЄС" - за допомогою image-вікторини можна дізнатися що до ЄС входять 28 країн а також перевірити свої знання щодо того як виглядають їх прапори;

"Мандрівка країнами Європи" - віртуальна-вікторина, яка пропонує дізнатися країну за описом;

"Якою мовою лунає колискова?" - аудіо-вікторина передбачає прослуховування пісні, та пропонує вгадати якою мовою вона прозвучала.

Використовувати ці розробки можна  і при проведенні тематичних масових заходів. Вікторини, кросворди, аудіо та фото  завжди привертають увагу не тільки дітей та юнаків, а й більш старшу вікову категорію. Можливість подивитися кількість набраних балів, дасть змогу задіяти дух суперництва серед учасників.

Категорія: Корисні новини | Додав: Simply_Olya (12.05.2016)
Переглядів: 1019 | Коментарі: 2 | Теги: європункт, євро-кросворд, Євро-вікторина, Європа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1
1 Aniram   [Матеріал]
Хорошая статья! Отличный и интересный способ проверить свои знания!
Было любопытно самой попробовать свои силы и узнать что-то новое! Очень понравился кроссворд, путешествие, а особенно - колыбельные на разных языках:)
Библиотека - вы молодцы!!!

0
2 Simply_Olya   [Матеріал]
Спасибо, Марина, за отзыв. Стараемся радовать наших пользователей разными интересными формами и методами работы!)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]