MENU
Головна » Статті » Сторінка методиста » Корисні новини

Візит делегації працівників культури до Кіровограду

25-26 травня в рамках проекту «Український Донбас» делегація з Добропілля в кількості 27 осіб відвідала місто Кіровоград. Всеукраїнський проект покликаний об’єднувати простір Донецької та Кіровоградської областей в єдиний мистецький простір України. Саме через силу мистецтва підтримати зв’язки Центральних та Східних регіонів.

Делегацію очолила начальник відділу культури і туризму Білоус Людмила Миколаївна. До складу делегації увійшли вихованці музичної школи № 1, викладачі та директора музичних шкіл. Від Централізованої бібліотечної системи було направлено 4 фахівця бібліотечної справи.

Знайомство з культурою цього міста розпочалося буквально з перших хвилин прибування на Кіровоградській землі. Відвідали Кіровоградську музичну школу №1 ім. Г.Нейгауза, музичне училище, обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л.Кропивницького, краєзнавчий музей, народний меморіальний музей Юлія Мейтуса при музичній школі № 2, обласну універсальну наукову бiблiотеку iм.Д.I.Чижевського, Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О.М. Бойченка, Кіровоградську обласну бібліотеку для дітей ім. Т. Г. Шевченка та дендропарк.

В обласній універсальній науковій  бібліотеці ім. Д.І. Чижевського бібліотекарями нашого міста було презентовано свій досвід роботи і подаровано книги, які висвітлюють історичні та культурні аспекти нашого міста Добропілля. Кіровоградські колеги передали для наших бібліотек  книжки та різномантні інформаційні буклети які висвітлюють культуру Кіровограду. 

В музичному училищі зразковий театр народної пісні «Берегиня» Добропільської музичної школи № 1 виступили зі своїм багатожанровим репертуаром. Слухачі супроводжували виступ бурхливими оваціями та вигуками «Браво».  Яскравий виступ сприяв тому, що слухачі співали разом з маленькими артистами.

Делегацію радо привітав сам голова облдержадміністрації. З його слів стало зрозуміло, що керівник області відповідально ставиться до реалізації проекту Міністерства культури України "Український Донбас", адже в рамках культурної співпраці між визначеними районами Донецької та Луганської областей говорив Сергій Кузьменко про літнє оздоровлення дітей. Так, за його словами варто опрацювати можливість прийняти і оздоровити у дитячих таборах області кілька десятків дітей з Донбасу.

 «Тих дітoк, які матимуть бажання і мoжливoсті пpиїхати дo нас на Кіpoвoгpадщину, ми залюбки зустpінемo, й пpикладемo максимум зусиль, щoб їм тут булo кoмфopтнo. І нам частіше пoтpібнo їздити oдин дo oднoгo в гoсті. Нам пoтpібнo більше таких культуpних зв’язків, більше oбміну думками, більше пoдopoжей oдин дo oднoгo. Власне, для тoгo, щoб пoбачити, щo ми oднакoві люди, щo ми не тільки poзмoвляємo oднією мoвoю, а ще й думаємo oднакoвo, і хoчемo oднoгo й тoгo ж – хoчемo, щoб наша малеча пoсміхалася та була щасливою» – виступив із пpoмoвoю Сеpгій Кузьменкo.

Людмила Миколаївна в свою чергу розповіла про історію нашого чудового міста, та його культурне надбання і  запросила кіровоградську творчу делегацію на День міста, що співпадає по даті із Днем шахтаря на виступ у Добропілля, за її словами це буде і подарунок місту, і форма співпраці.

На знак уваги та подяки  заспівали пісню, яка об’єднує всіх українців «Єднаймося, люба родино». Також Людмила Білоус вручила голові ОДА книги з історією їхнього краю. У свою чергу посадовець вручив всім дітям та учасникам пам’ятні подарунки.

Посилання на ресурси, які освітлюють цю подію:

http://www.kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2016/26051601.html

http://www.06277.com.ua/article/1239091

http://kr.depo.ua/ukr/kr/na-kirovogradshchinu-z-propozitsieyu-kulturnogo-obminu-pribula-26052016133200

http://gre4ka.info/kultura/27677-na-kirovohradshchynu-zavitala-tvorcha-delehatsiia-z-donetskoi-oblasti-foto

http://akulamedia.com/sergii-kuzmenko-zustrivsja-z-tvorchoju-delegatsieju-z-donechchini-foto

http://akulamedia.com/jak-talanti-donbasu-golovi-kirovogradskoi-oda-pisnju-spivali-video - Видео

http://novosti.kr.ua/news/u-kirovograd-prikhala-delegaciya-z-donechchini-foto.html

http://akulamedia.com/diti-donbasu-vidpochinut-v-taborah-kirovogradschini

http://akulamedia.com/talanti-z-donechchini-pomiluvalisja-kirovogradskim-dendroparkom-foto

http://dostyp.com.ua/novini/diti-odniieyi-dierzhavi-iak-u-kirovoghradi-zustrichali-dielieghatsiiu-z-donbasu-foto

http://www.kirovograd.net/shortly/2016/5/26/u_ramkah_proektu_kulturnoyi_integraciyi_sergii_kuzmenko_zustrivsja_z_obdarovanimi_ditmi_z_dobropillja.htm

http://fotoinform.net/news/News/v-kirovograde-sergey-kuzmenko-vstretilsya-s-delegatsiey-iz-donetskoy-oblasti-foto.html#axzz49pZC7NfA

http://territorymetod.blogspot.com/2016/05/blog-post_28.html 

Категорія: Корисні новини | Додав: Simply_Olya (30.05.2016)
Переглядів: 597 | Теги: Український Донбас, Кіровоград, обмін культурним надбанням | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]