MENU
Головна » Статті » Сторінка методиста » Семінари ЦБС

«Культурна толока на Донеччині»

12 грудня працівники ЦБС м. Добропілля виступили на науково-комунікативному заході «Культурна толока  на Донеччині», який відбувся у приміщенні Покровського Історичного музею. Він проходив в рамках засідання Музейної ради та Консультативної ради краєзнавців при управлінні культури й туризму Донецької облдержадміністрації.

На початку заходу всім присутнім гостям працівники Історичного музею провели пізнавальну та інформаційно насичену екскурсію.

В музеї до нашої уваги були представлені незвичайні експонати - старі фото, документи, книги, листи, гроші, предмети побуту та промисловості різних епох, які розкривають події та історію, що відбувалась на територіях сучасного м. Покровська.

Цікавим та пізнавальним фактом з історії рідного краю для нас стала розповідь про шахтарське знаряддя праці дореволюційних часів.

Після екскурсії гостей привітала заступник начальника управління культури й туризму Донецької ОДА Певна Аліни Валентинівна.

На науково-комунікативному заході з доповідями виступили і представники різних музеїв, бібліотек, краєзнавці Донецької області. Вони поділилися своїми новими методами роботи в краєзнавстві, особливостями обробки та експозиційної презентації музейних археологічних колекцій. Розповіли також і про співпрацю музеїв з волонтерами й громадськими організаціями.

Інформативними, найбільш розгорнутими з краєзнавства Донеччини були доповіді та презентації присвячені 100-річчю Української революції 1917 – 1920 рр.

А виступ бібліографа МБВ ЦБС м. Доропілля на тему «Мій край в анімаційному форматі. Нові форми роботи» та презентований Краєзнавчий посібник «Місто Добропілля в роки Української національної революції (1917 – 1920 рр.)» і анімаційно-документальна хроніка, вразила присутніх гостей незвичною роботою бібліотекарів.

Категорія: Семінари ЦБС | Додав: horuji20125569 (13.12.2017)
Переглядів: 331 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]