MENU
Головна » Статті » Сторінка методиста » Семінари ЦБС

«Про імідж, бібліотечний піар та майбутнє бібліотек»

«Про імідж, бібліотечний піар та майбутнє бібліотек».

19 лютого в Центральній міській бібліотеці для завідуючих бібліотеками-філіями та бібліотекарів-початківців Добропільської міської ЦБС пройшла година професійних зустрічей «Про імідж, бібліотечний піар та майбутнє бібліотек».

Директор ЦБС Ладченко Олена Віталіївна акцентувала увагу слухачів на деяких важливих пунктах Концепції розвитку бібліотечної справи України, розроблену Секцією директорів ОУНБ Української бібліотечної асоціації.

  

На пріоритетні напрямки розвитку бібліотек на сучасному етапі, на проект Дорожньої карти від Мінкультури «Культура 2025. Довгострокова національна культурна стратегія» спрямувала думки присутніх завідуюча методико-бібліографічним відділом ЦБС Вікторія Євгеніївна Копатько.

Заступник директора ЦБС Козачук Ірина Олександрівна представила увазі бібліотекарів презентацію та поділилась враженнями від перебування на початку лютого в Зимовій школі молодого бібліотекаря в с. Ізки Міжгірського району Закарпатської області.

     

Бібліограф МБВ ЦБС Бучковська Лариса Віталіївна підвела підсумки написання звіту про роботу бібліотек за 2014 рік, надала рекомендації щодо написання звіту за 2015 рік. Більш детально бібліотекарі зупинились на особливостях довідково-бібліографічного обслуговування в бібліотеках. Практичне заняття по веденню обліку виконаних довідок в електронному виді викликало серед бібліотекарів жваве обговорення, яке допомогло виробити єдину форму обліку та отримати пояснення щодо кожної відповіді на питання облікової форми.

  

Категорія: Семінари ЦБС | Додав: lala (25.02.2015)
Переглядів: 922 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]