MENU
Головна » Статті » Сторінка методиста » Семінари ЦБС

Публічні бібліотеки: аналіз ефективності роботи

19 лютого 2014 р. в читальному залі Центральної міської бібліотеки відбувся семінар для керівників бібліотек-філій Добропільської міської ЦБС. «Публічні бібліотеки: аналіз ефективності роботи» - такою була тема зустрічі бібліотекарів.

За результатами статистичного звіту за 2013 рік завідуюча МБВ ЦБС Вікторія Євгеніївна Копатько склала аналіз ефективності роботи бібліотек ЦБС, який представила бібліотекарям у вигляді порівняльних діаграм. Аналіз текстового звіту бібліотек ЦБС за 2013 рік, з рекомендаціями та порадами щодо написання майбутнього звіту за 2014 рік, надала бібліограф МБВ ЦБС Бучковська Лариса Віталіївна.

  

 

Про результати виконання та ефективність бібліотечних Програм за 2013 рік повідомили завідуючі бібліотеками-філіями та бібліотекарі відділу обслуговування ЦМБ, докладно і яскраво розкривши роботу своїх бібліотек у цьому напрямку.

  

      

  

  

Майстер-клас зі складання бібліотечного сценарію, який провела для присутніх Вікторія Євгеніївна, став не тільки корисною інформацією та допомогою бібліотекарям в роботі, але й цікавим аналізом запропонованих зразків готових сценаріїв на предмет правильності їх створення та оформлення.

  

На зустрічі бібліотекарями було обговорено багато актуальних питань щодо впровадження нової бібліотечної послуги – доступу до електронних книжок. Всі учасники семінару отримали допоміжні матеріали з цієї теми для набуття інформаційної освіченості і початку діяльності в цьому новому для бібліотек ЦБС, але корисному і цікавому напрямку роботи.

Бібліограф МБВ ЦБС,

Бучковська Л.В.

Категорія: Семінари ЦБС | Додав: lala (19.02.2014)
Переглядів: 1128 | Теги: ефективності, бібліотеки, Публічні, аналіз, роботи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]