MENU
Головна » Статті » Сторінка методиста » Семінари ЦБС

«УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо»

16 листопада в Центральній міській публічній бібліотеці міста Краматорська був проведений навчальний семінар «УДК: знайомимось, вивчаємо, впроваджуємо». На семінарі пройшла навчання і бібліограф МБВ Добропільської ЦБС Хоружий Т.М.

Привітавши учасників семінару, директорка Краматорської бібліотеки Помаз О.Г. надала слово зав. ОМВ ЦМПБ Кириленко Т.М., яка розповіла всім присутнім про загальні відомості УДК та поділилася корисними посиланнями в мережі Інтернет, що стануть в нагоді при роботі з таблицями УДК. Не менш важливою була інформація про нормативні документи.

Працівники бібліотеки м. Краматорська ділились практичним досвідом впровадження в роботу книгозбірні Універсальної десяткової класифікації згідно З постановою Кабінету Міністрів України №177 від 22 березня. Головний бібліотекар відділу комплектування, обробки та каталогізації ЦМПБ м. Краматорська Раевська О.М. провела з бібліотекарками області консультації та практичні заняття де на прикладах продемонструвала, як треба індексувати різні документи, розповіла про нюанси шифрування за УДК.

Цікавими та корисними виявились методичні розробки стосовно особливості систематизації за УДК з урахуванням вікових особливостей користувачів бібліотек для дітей, які надала головний бібліограф ДЦМБ ім. О.С. Пушкіна м. Краматорська Якименко Н.І.

Наразі хочеться висловити подяку всім працівникам Центральній міській публічній бібліотеці міста Краматорська, за методичні та практичні поради, не зважаючи на те, що час для спілкування був обмежений, а інформації було забагато.

Категорія: Семінари ЦБС | Додав: horuji20125569 (20.11.2017)
Переглядів: 620 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]