MENU
Головна » Статті » Виставки online

«75 років ПЕРЕМОГИ. 1939 - 1945 рр.»

 8 та 9 травня Україна, разом з усім світом, відзначає День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ту річницю вигнання нацистів з України.

Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України.

Працівники Центральної міської бібліотеки до цієї дати підготували віртуальну виставку «75 років ПЕРЕМОГИ. 1939 - 1945 рр.». Представлений матеріал на виставці висвітлює причини виникнення Другої світової війни, відтворює широку панораму подій від початку війни в 1939 році до капітуляції нацистської Німеччини. Також бібліотекарки пропонують своїм землякам переглянути документальне кіно та кіноповісті зняті за твори Олександра Довженка «Україна в огні» і Бориса Васильєва «А зорі тут тихі».

 Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини. 75 років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат на українських землях, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів українців.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга cвітова  війна. Вічна пам'ять героям! Вічна їм слава!  Слава Україні!

 

Категорія: Виставки online | Додав: otdelobslujivaniya (06.05.2020)
Переглядів: 47 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]