MENU
Головна » Статті » Виставки online

Біль янголів

 Починаючи з 2014-го року, через російську збройну агресію на Донбасі, Україна дізналась, як це втрачати дітей на війні. За даними Моніторингової місії ООН з прав людини, в Україні упродовж періоду конфлікту, з 14 квітня 2014 року до 30 квітня 2021 року, загинуло 152 дитини (із них 102 хлопчики і 50 дівчаток) та 146 дітей зазнали поранення (із них 120 хлопчиків і 26 дівчаток). А з 24 лютого 2022 року внаслідок збройної агресії РФ в Україні загинуло 242 дітей. Отримали поранення понад 682 дітей. Зазначається, що дані за 2022 рік не є остаточними, оскільки йде робота щодо їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. На превеликий жаль, ця болюча статистика повною мірою не відображає масштабів втрат, яких зазнали діти протягом тривалого збройного конфлікту.

Доволі суперечливе питання: чи говорити з дітьми про війну - з якого віку, які слова підібрати, як правильно пояснити? Але коли, дитина безпосередньо залучена у події - вибору не залишається.  І, ясна річ треба говорити про це з дітьми, а тем паче з тими хто цих розмов саме нині потребує, як ніколи.

Якщо ви губитеся і вам бракує слів, щоб поговорити з дитиною про складну тему війни, вам може допомогти віртуальна книжкова виставка "Біль янголів". 

Матеріал підготувала завідувач відділу обслуговування ЦМБ Людмила Діденко.

Категорія: Виставки online | Додав: otdelobslujivaniya (02.06.2022)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]