MENU
Головна » Статті » Виставки online

"Чарівний книжковий світ"

   Книги - кораблі думок, що мандрують у часі і дбайливо несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління. Ф. Бекон

Щороку у дні весняних канікул бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Не варто забувати, що на сьогодні дитяче читання значно розширило свою сферу, і всесвітня мережа відіграє у цьому не останню роль. 

 Як зацікавити дитину книгою? Однією з таких форм роботи бібліотеки є книжкова виставка.  Підчас розповсюдження вірусу у наших користувачів немає можливості завітати до бібліотеки, та провести час серед дивовижного книжкового розмаїття, веселих пригод і літературних відкриттів. 

Але не біда, бібліотекарки завжди опановують нові технології та впроваджують їх у своїй роботі. Тож, ми підготували для вас інтерактивний плакат "Чарівний книжковий світ", в якому ви маєте можливість ознайомитись з книгою та прочитати її онлайн.

       Переходьте за посиланням:

https://view.genial.ly/5e771ddaa330b30dbe5a7297/interactive-image-charivnij-knizhkovij-svit?fbclid=IwAR2eEcIFHaB5mxmU1MsGo_tV0eEl8V4cEQafAnE_MVKn8C64siuuublOPdc  

 

Категорія: Виставки online | Додав: otdelobslujivaniya (24.03.2020)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]