MENU
Головна » Статті » Виставки online

«Голос срібного століття»

 23 травня виповнюється 125 років від дня народження Анни Ахматової, однієї з найвідоміших поетес «срібного віку». З нагоди ювілею в центральній міській бібліотеці, для широкого кола читачів, організована книжкова полиця – привітання – «Голос срібного століття».

Творіння Анни Ахматової нагадують особистий щоденник, в якому можна прочитати всі особливості пережитих нею трагедій. Яскраво описані почуття які лаконічно та оригінально виражені у невеличких реченнях. Поезія Ахматової світла, чиста, підвищена, гуманна, оптимістична. Це, мабуть, тому, що вона увібрала в себе все краще, що було в поезії та літературі XIX століття. Про поетесу, написано багато, і здебільшого тими, хто був її сучасником, безпосередньо спілкувався з нею, учився в неї. А той, хто хоч раз візьме до рук книжечку віршів Анни Ахматової, не зможе розлучитись з її поезією ніколи. Поетичний голос цієї жінки ні з чиїм не можна сплутати, він самобутній і неповторний. Це було новинкою в світовій літературі, так тонко ще ніхто не думав і не виражав своїх думок та почуттів… Саме тому Анна Ахматова стала лауреатом Нобелівської премії з літератури і зазнала слави найвідомішої жінки-лірика в історії світової літератури.

Наші користувачі мають нагоду перечитати улюблені рядки поезії цієї талановитої жінки у читальній залі нашої бібліотеки та зможуть взяти додому вподобану збірочку поезій Анни.

Категорія: Виставки online | Додав: voroncova78vika (08.05.2019)
Переглядів: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]