MENU
Головна » Статті » Виставки online

Класик світової драматургії

До 175-ї річниці від дня народження Івана Карпенко –Карого, видатного українського драматурга пропонуємо вашій увазі віртуальну персональну виставку- айстопер «Класик світової драматургії». Карпенко Карий – справжній заслужений корифей української літератури та мистецтв. Він був не тільки талановитим літератором, драматургом  але й ерудитом. Його твори захоплюють українців не одне покоління, а ім’я стало видатним.

    До мистецьких вершин Іван йшов повільною, але твердою, впевненою ходою, долаючи численні перешкоди, що одна за одною поставали на його життєвому шляху. Він усе витримав і став визначним організатором українського професійного театру. В свій час Іван Франко зазначив, що "Рівного йому не має наша література" .

   Знаменитий рід Тобілевичів загалом, а Іван Карпенко-Карий зокрема, є династією театральних діячів, внесок якої в розвиток традиційного українського театрального мистецтва неможливо сьогодні переоцінити. Завдяки діяльності цієї родини Україна нарешті отримала свій професійний театр, а дякуючи Івану Карпенку-Карому - чудову драматургію.

 

Категорія: Виставки online | Додав: otdelobslujivaniya (24.09.2020)
Переглядів: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]