MENU
Головна » Статті » Виставки online

Книги, запрещённые в Украине

Ось вони - книги, заборонені Національною Експертною Комісією України з питань суспільної моралі.


  Рішення НЕК № 4  від 29 жовтня 2009 року.

"Визнати, що у книзі Володимира Істархова „Удар русских богов” міститься інформація, яка суперечить вимогам законодавства України у сфері захисту суспільної моралі, а саме - публічні висловлювання, спрямовані на розпалення ненависті та ворожнечі щодо євреїв як нації, до іудеїв і християн як представників світових релігій, а також інформація, яка принижує та ображає єврейську націю за національною ознакою, пропагує неповагу до національних і релігійних святинь".


  Рішення № 1 від 27 серпня 2009 року.

"Визнати, що книга Валерія Коровіна „Накануне империи” не відповідає вимогам чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі, оскільки містить інформацію, що закликає до порушення територіальної цілісності України, спрямована на підрив авторитету Української держави у світі та ставить під сумнів її суверенітет".
    Рішення № 8 від 16 липня 2009 року.  

"Визнати, що книга В. Путятина „Жизнь. История. Данность” (ISBN 966-8504-17-8) не відповідає вимогам Закону України „Про захист суспільної моралі”, оскільки в ній міститься інформація, яка принижує та ображає єврейську націю за національною ознакою".  Рішення № 9 від 20 квітня 2010 року. 

"Визнати, що книга М. Калашникова та С. Бунтовського „Независимая Украина. Крах проекта” (ISBN 978-5-94966-188-8) не відповідає чинному законодавству України про захист суспільної моралі, оскільки належить до видавничої продукції, яка містить ознаки пропагування війни, національної та релігійної ворожнечі, зміни шляхом насильства конституційного ладу та територіальної цілісності України, приниження та образи української нації".  Рiшення № 11 від 16 липня 2009 року: 

1. Визнати, що інформація, викладена у книзі О.Б. Широкорада „Тайная история Украины”, порушує статтю 2 Закону України „Про Голодомор 1932-1933 років в Україні”, оскільки публічне заперечення Голодомору 1932-1933 років в Україні визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу та суперечить встановленим історичним фактам.

2. Книга О.Б. Широкорада „Тайная история Украины” не відповідає Закону України „Про захист суспільної моралі”, оскільки відповідно до статті 2 Закону України „Про захист суспільної моралі”, забороняються виробництво та розповсюдження продукції, яка принижує або ображає націю чи особистість за національною ознакою.

3. Апарату Національної комісії про прийняте рішення повідомити Службу безпеки України.


 Рішення № 7 від 29 жовтня 2009 року.

"Визнати, що книга Адольфа Гітлера „Моя борьба”. – Х.: ООО „Свитовид”, 2003. – 704 с. не відповідає вимогам законодавства України у сфері захисту суспільної моралі, оскільки містить інформацію, яка пропагує ідеологію фашизму (нацизму, расизму), розпалює національну та релігійну ворожнечу, принижує та ображає єврейську націю та інші нації за національною ознакою".


За матеріалами мережі Інтернет, сайту НЕК України з питань суспільної моралі : http://www.moral.gov.ua/
Категорія: Виставки online | Додав: lala (30.10.2010)
Переглядів: 5139 | Рейтинг: 2.2/10
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]