MENU
Головна » Статті » Виставки online

«Ми пам’ятаємо»

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни – день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. Тож до цієї пам’ятної дати в Добропільській центральній міський бібліотеці експоновано виставку-пошану «Ми пам’ятаємо». Щороку в цей день український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

З історію найкривавішої в історії людства війни можна ознайомитися в одному із розділів виставки «Так починалась війна». Наукові праці, архівні і історичні документи воєнного і повоєнного часу розкриють увесь біль, смуток та втрати українського народу.

Кожного разу в цей день ми згадуємо про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

В другому розділі «Над пам’яттю роки не владні» експоновано документи, в яких розповідається про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу, про тих, хто так і не повернувся додому. На полиці виставки-пошани також представлені архівні альбоми бібліотеки, де зібрані фотокартки, вирізки з газет того часу про ветеранів Добропілля.

Сьогодні вже мало залишилося в живих тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше, але ці героїчні вчинки назавжди залишаться в пам’яті.

Нам не забути днів війни…

У нашій пам'яті вони.

І ті герої незабутні,

Що з нами йдуть в віки майбутні.

Категорія: Виставки online | Додав: maryshyak (22.06.2018)
Переглядів: 250 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]