MENU
Головна » Статті » Виставки online

«Мої права»

В рамках Тижня правових знань, який проходить в перший тиждень грудня, в Добропільській центральній міській бібліотеці для дорослої категорії користувачів у відділі абонемент була презентована книжково-ілюстрована виставку «Мої права», яка мала чотири розділи.

Кожна людина має громадянські й політичні права та свободу, але поряд з цим важливою проблемою сучасного світу є низька правова обізнаність громадян. Перший розділ виставки «Правовий шлях України» популяризував літературу з питань права та правознавства, знайомив читачів з основами юриспруденції. В працевлаштуванні, захищеності, знаннях до чинних законів і норм права, формування активної позиції щодо протиправних дій, допомагав ознайомитися другий розділ «Я і право на працю». А ось уміло користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, розповідав третій розділ «Людина. Держава. Закон.» Четвертий розділ « Життєві закони» відображав документи по сімейному праву. Біля книжкової виставки «Мої права» пройшли правові хвилинки, на яких користувачі дізналися не тільки про свої права, а й обов’язки.

Мета і завдання виставки, полягала в тому, що б підвищити правову культуру і проінформувати про правові аспекти громадян.

Категорія: Виставки online | Додав: abibliograf (08.12.2017)
Переглядів: 350 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]