MENU
Головна » Статті » Виставки online

«Мови велич та краса»

На абонементі Добропільської центральної міської бібліотеки оформлено книжкову виставку «Мови велич та краса» до Дня української писемності та мови, який щороку відзначається в Україні 9 листопада. 
    Українська мова входить до групи найбільш розвинених і досконалих мов. І тому, завдяки проголошенню незалежності вона, як і українська культура, по праву зайняла своє місце серед інших мов у світі.

 
А для того, щоб ми знали, вивчали і не забували своєї рідної мови, щоб підвищували її значущість для майбутнього, на виставці представлено два розділи «Пам’ятники української мови» та «Скарбниця українського слова». В першому розділі через представлений матеріал читачі знайомляться з історією походження української мови, історією виникнення письменності, з великими просвітителями слов'ян — братами Кирилом та Мефодієм, з відомою працею «Повість минулих літ» Преподобного Нестора Літописця, першими друкованими надбаннями Івана Федорова. 
Другий розділ виставки для тих, хто цікавиться і вивчає українську мову, читає українську книгу. Стане у нагоді науково-популярна, навчальна література з української мови, з добрими порадниками та помічниками – різноманітними словниками української мови. 
    Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу!

 

Коли забув ти рідну мову —
яка б та мова не була —
ти втратив корінь і основу,
ти обчухрав себе дотла.
Дмитро Білоус

Категорія: Виставки online | Додав: maryshyak (13.11.2018)
Переглядів: 114 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]