MENU
Головна » Статті » Виставки online

«На варті України»

  14 жовтня українці святкують одразу три свята – Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та День захисника України. Напередодні свят в читальному залі до уваги користувачів представлена патріотична виставка «На варті України».

Виставка містить три розділи. «Свята матір - Покрова» - перший розділ в якому експонується література, що висвітлює історію та традиції святкування дня Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні.

   Зі святом Покрови співпадає святкування Дня українського козацтва. Тему козаччини висвітлює література з другого розділу виставки «Слава козацька вічно жива». Цікаво, що козаки настільки глибоко й щиро шанували образ Покрови Божої Матері, вірили у її силу й урочисто святкували цей день, що у народі закріпилася й друга назва свята – Козацька Покрова.

   А вже з 2015 року 14 жовтня є державним святом і неробочим днем – Днем захисника України. В третьому розділі «Сила нескорених» експонується книжкові видання, що розповідають про останні події на сході України. Саме під таким гаслом — «Сила нескорених» — українці вперше відзначали свято Дня захисника України 14 жовтня.

Категорія: Виставки online | Додав: voroncova78vika (09.10.2019)
Переглядів: 127 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]