MENU
Головна » Статті » Виставки online

Отримання електронних послуг ПФУ

         На сьогоднішній день є актуальним питання: «Як подати документи на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України?»

$IMAGE2 - left$   Зрозумівши потребу населення в отриманні допомоги, щодо подачі  документі в електронному вигляді в ПФУ працівники Центральної міської бібліотеки впровадили нову послугу «Отримання електронних послуг Пенсійного фонду України» й налагодили зв'язок з робітниками Добропільського об’єднаного управління ПФУ. 

   $IMAGE3-left$    Для більш детального ознайомлення з порядком та переліком послуг, які надає бібліотека, щодо порталу ПФУ, бібліотекарки підготували інформаційно-книжкову виставку «Отримання електронних послуг Пенсійного фонду України». На виставці представлені документи про пенсійне забезпечення та інформаційні рекомендації для реєстрація на веб-порталі ПФУ, також надаються рекомендації як підключити смс-інформування, передати скан-копії паперової трудової книжки до ПФУ щоб  надати данні до Реєстру застрахованих осіб та інші.

Бібліотека – це інформаційний центр, який надає доступ до Інтернету, консультує щодо онлайн-сервісів ПФУ, допомагає користувачам в отриманні онлайн-послуг на порталі ПФУ.

 

Категорія: Виставки online | Додав: otdelobslujivaniya (09.07.2020)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]