MENU
Головна » Статті » Виставки online

«Україна – це ми»

З нагоди Дня державного Прапора України та Дня Незалежності відділ обслуговування користувачів Добропільської центральної міської бібліотеки презентує книжково-патріотичну виставку «Україна – це ми».

23 серпня – День державного Прапора – одного з трьох офіційних державних символів суверенітету держави. Саме 18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим двоколором статус офіційного прапора країни. Прапором, який уособлює самобутність народу, національну єдність та покликаний підносити дух нації у боротьбі за свободу, за власну самостійну державу.Більш детально ознайомитися з історією та трактовкою значення синього та жовтого кольорів допоможуть матеріали книжкової виставки.

24 серпня наша країна святкує День Незалежності. Ця подія є важливою датою для кожного громадянина України. Ми зберігаємо в пам’яті віхи історії, аналізуємо пройдений шлях, боремось і сьогодні за нашу Батьківщину, бо ми – вільні. Представлена на виставці література розкриває особливості становлення державності нашої країни, її історичний шлях до незалежності та суверенітету, економічний та культурний розвиток.

         Україна – це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею і зрозуміло мудрими людьми.

Категорія: Виставки online | Додав: maryshyak (23.08.2018)
Переглядів: 246 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]