MENU
Головна » Статті » Виставки online

Українці - нація героїв

Дорогі захисники України! Щиро  вітаємо вас із Днем захисника України, який ми відзначаємо у світлий день Покрови Пречистої Богородиці, із Днем українського козацтва.

Працівники Центральної міської бібліотеки організували до цього дня святкову книжкову виставку «Українці – нація героїв». На ній представлена цікава сучасна література,  що допоможе дізнатись про багаті і славні ратні традиції, що уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Боронити батьківську віру, благословенний край своїх славних пращурів, сини і дочки України завжди вважали святим обов’язком. Це славний день пам'яті та пошани тих, хто впродовж століть боровся за свою землю і відстоював суверенітет України після здобуття нею незалежності. Сьогодні ми схиляємо голови перед твердою волею та героїзмом наших Героїв, вклоняємось Святому Покрову Божої Матері! 

    Україна пишається своїми патріотами, пам’ять про них навічно залишиться прикладом щирої любові до України в наших серцях і думках. Бажаю всім мужнім захисникам України міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного благополуччя і спокою.

Щиро зичимо  кожному дому, родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні! 

Героям Слава!

  

Категорія: Виставки online | Додав: otdelobslujivaniya (13.10.2020)
Переглядів: 42 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]