MENU
Головна » Статті » Виставки online

«Вірні сини Батьківщини»

«Вірні сини Батьківщини»

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтинна,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –
Ніхто не ділить хай народу, бо не поділитися народ.
Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтинна,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на світі в нас одна.


14 жовтня український народ відзначатиме декілька свят водночас – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. До цих свят в Добропільській центральній міській бібліотеці розгорнуто книжково-патріотичну виставку «Вірні сини Батьківщини».


З давніх давен Богородиця є покровителькою українських козаків і всіх українських збройних формувань. В першому розділі «Покрова – козацька мати» експонується література, яка розповідає про звичаї, вірування та прикмети на свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Пропонуємо за допомогою літератури, що представлена у другому розділі книжкової виставки «Козацька душа України», перегорнути сторінки героїчного минулого українського народу. Ознайомитися зі звичаями, історією Українського Козацтва та козацьких старшин.
Про мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військові традиції, зміцнення патріотичного духу читачі дізнаються з книжкових видань третього розділу – «Сила нескорених». 
Працівники Добропільської центральної міської бібліотеки від щирого серця вітають наших захисників зі святом та бажає вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!
З
а нашу рідну Україну,
Що зберегли на всі віки –
Низький уклін і тричі «СЛАВА»
Українські захисники.

Категорія: Виставки online | Додав: maryshyak (12.10.2018)
Переглядів: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]